Якісний результат і приємний процес ремонту часто здаються фантастичними в сучасних реаліях. Але є пару лайфхаків, які здатні спростити роботу і поліпшити її якість.

 

Чіткий розрахунок витрат

 

Під час ремонту намагайтеся чітко слідувати бюджетному плану, щоб під кінець не було сюрпризів і не довелося поруч з венеціанською штукатуркою класти дешевий ламінат.

Для того, щоб обійтися без подібного, потрібно чітко скласти кошторис: промоніторити ціни на всі будматеріали, вивчити прайс ремонтників, виділити на кожному етапі суму для підстраховки, заздалегідь продумати дизайн і всі необхідні дрібниці.

Купуючи дорогий ламінат, ви ризикуєте залишитися без якісних склопакетів або хороших меблів. Потрібно обирати добротні варіанти за адекватною ціною. Таким є ламінат від KRONOSPAN. Не забувайте розраховувати витратні матеріали типу підкладки під ламінат і т.п.

 

 

У виборі фарб, штукатурки і подібного можна обрати гарну якість. Варто купувати суміші, які вже стійкі до цвілі і механічних пошкоджень.

Витрата якісного матеріалу при правильній підготовці помітно знижується. Таким чином ви економите і отримуєте надійну поверхню. Цим вимогам відповідає продукція компаній Anserglob, Rolax і Sniezka.

 

Продумайте розміщення меблів

 

Щоб у вас вийшов комфортний інтер'єр, потрібно заздалегідь продумати розміщення меблів. Від цього буде залежати і монтаж електропроводки, і опалення, і освітлювальних приладів і ще багато всього. Ще потрібно розуміти помістяться усі меблі чи ні? Але при розробці плану, потрібно брати зазор в пару сантиметрів.

Слідкуйте за тим, щоб не виходило вузьких проходів і меблів "одна на одній".

Якщо у вас вбудовані меблі, то тут необхідно ще більш прискіпливо контролювати виміри. Пару сантиметрів і ви можете потрапити в халепу. Наприклад, в нішу 98,5 сантиметрів не влізе метрова шафа.

 

Розрахуйте необхідну кількість розеток

 

Якщо в квартирі не вистачає розеток, то це негативно позначається на комфорті обивателів. Та й коли вся квартира в проводах - це негарно.

Подовжувачі та трійники "з'їдають" значну кількість електроенергії. Тому навіть в якості економії вигідно заздалегідь розрахувати всі розетки. Вони теж мають бути якісними та недорогими. Наприклад, від фірми Erste.

Де потрібні розетки: біля ліжка, вікна, дивана і крісел, на місці, де буде стояти техніка (телевізори, зволожувачі повітря, нічники та інше).

 

 

Купуємо сантехніку

 

Тут головне підібрати необхідні технічні характеристики, а потім вже гарний зовнішній вигляд. Стильний змішувач може бути розрахований на маленький тиск, а тиск води в будинку може просто напросто зірвати його і влаштувати потоп.

Перед покупкою сантехніки потрібно уточнити внутрішньобудинкових тиск у кербуда або сантехніка в ЖЕКу. У висотках воно може досягати 25-ти атмосфер в той час як середньостатистична сантехніка розрахована на 15.